Menu rozwijane

niedziela, 25 września 2016

ISANA - ZMYWACZ DO PAZNOKCI W PŁYNIE KONTRA ZMYWACZ DO PAZNOKCI W PŁATKACH

W każdej drogerii aż roi się od różnych zmywaczy do paznokci, jedne są droższe drugie tańsze. Możemy wybrać czy chcemy zmywacz z acetonem czy bez. Wydaje się, że wystarczy kierować się ceną bądź zawartością acetonu i już możemy ustawić się do kasy. Jednak wybór zmywacza powinien być przemyślany ponieważ wiele z nich wysusza paznokcie oraz skórki wokół nich przez co wyglądają bardzo nieestetycznie i co najważniejsze mogą zacząć się rozdwajać. W dzisiejszym wpisie chciałabym Wam przedstawić dwa zmywacze, które według mnie są najlepsze. Zapraszam do przeczytania dalszej części :)

Pierwszy z nich to tradycyjny zmywacz w płynie, nie zawiera acetonu. Usuwa lakier szybko i skutecznie. Nie wysusza paznokci dzięki zawartości pielęgnacyjnego olejku i substancji natłuszczających. 
Butelka jest wykonana z transparentnego plastiku przez co możemy kontrolować ile go jeszcze pozostało. Otwór jest dość duży i trzeba uważać żeby go nie rozlać. Zapach jest typowy dla zmywaczy czyli znośny dla kobiet i nie do wytrzymania dla mężczyzn :) Zmywacz jest dostępny w każdym Rossmanie, za 125 ml zapłacimy 4,99 zł.

Drugi ze zmywaczy to dla mnie nowość nie wiem czemu wcześniej go nie zauważyłam. Płatki nasączone zmywaczem to bardzo ciekawe rozwiązanie. Zamknięto je w małym okrągłym pudełku, dodatkowo zabezpieczonym sreberkiem. Płatki są obficie zamoczone w zmywaczu i pielęgnacyjnym olejku. Usunięcie nawet ciemnego lakieru nie sprawia żadnego problemu. Do dokładnego zmycia jasnego lakieru wystarczył mi 1 płatek natomiast przy ciemnych kolorach trzeba zużyć 2 lub 3 płatki. Zmywacz jest delikatny, nie wysusza paznokci. Podczas zmywania paznokcie są aż tłuste, płatek po prostu się po nich ślizga. Dużym plusem jest też na pewno zapach, w niczym nie przypomina tradycyjnego śmierdziela, pachnie przyjemnie i owocowo. 
Pudełko zawiera 30 płatków i kosztuje 4,69 zł. Całe opakowanie raczej nie wystarczy na zbyt długo ale wygoda kosztuje :) Zmywanie lakieru trwało bardzo krótko i obyło się bez bałaganu czy stosu wacików i co najważniejsze bez nieprzyjemnego dla niektórych osobników (czyt. mężczyzna) zapachu :)

Co sądzicie o zmywaczach Isany? Próbowałyście zmywacza w płatkach?

Pozdrawiam,

Paulina
 

7 komentarzy:

 1. Nigdy nie używałam zmywacza w płatkach. Może to być ciekawa alternatywa dla klasycznego :) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Warto wypróbować. Szczerze polecam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Teraz noszę hybrydy, ale może kiedyś się skuszę :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Taki zmywacz jest dobry na wyjazdy :) Nie ma obaw że się rozleje... melodylaniella.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. bardzo lubie zielony zmywacz do paznokci isana a te platki pierwszy raz widze :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Teraz przestawiłam się całkiem na hybrydy, ale kiedy jeszcze malowałam zwykłymi lakierami to tylko Isana do zmywania <3 Ciekawy patent z tymi płatkami :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...