Menu rozwijane

środa, 2 maja 2018

OLUSCHAKISS FIRST KISS – RECENZJA EKSPRESOWEGO LAKIERU HYBRYDOWEGONiedawno na bogu prezentowałam linię ekspresowych lakierów hybrydowych krakowskiej firmy OluschaKiss, które mają za zadanie wyczarować niesamowity manicure hybrydowy w zaledwie 15 minut. Wystarczy nałożyć dwie warstwy kolorowego lakieru, bez użycia bazy oraz topu. Czy możliwe jest wykonanie trwałego manicure w tak krótkim czasie? Odpowiedź znajdziecie w dalszej części wpisu.

Lakier znajduje się w estetycznie wykonanej biało-czarnej buteleczce o pojemności 8 ml. Każda buteleczka posiada nalepkę w kolorze lakieru. Pędzelek jest krótki i precyzyjnie przycięty dzięki czemu nakładanie lakieru jest komfortowe. Unikamy nieestetycznego zalewania skórek. Konsystencja lakieru jest średnio gęsta. Lakier podczas aplikacji nie spływa na boki. 


Przed aplikacją lakieru należy odtłuścić paznokcie oraz dokładnie wstrząsnąć lakier. Następnie wystarczy nałożyć dwie bardzo cienkie warstwy lakieru. W przypadku zbyt grubych warstw lakier może się zmarszczyć. Każdą z warstw trzeba utwardzić w lampie UV przez 2 minuty a w lampie LED przez 60 sekund. Innowacyjna formuła nie wymaga użycia bazy oraz topu. Nie trzeba także przemywać końcowej warstwy  cleanerem.

Pierwsza próba aplikacji wypadła bardzo pozytywnie. Czas nakładania był nieco dłuższy ale to raczej przez moją przezorność. Lakier utwardzałam przez 90 sekund w lampie LED. Osobno utwardzałam kciuk, palec wskazujący z palcem środkowym a na koniec palec serdeczny z małym palcem. Następnym razem spróbuję utwardzić osobno tylko kciuk tak jak zaleca firma OluschaKiss. Pomimo braku topu lakier zachwyca intensywnym połyskiem.


Sugerowana trwałość lakieru to około 14 dni. W moim przypadku lakier wytrzymał 10 dni. Pod koniec lakier delikatnie zaczął odpryskiwać na końcach płytki. W bardzo szybkim czasie można usunąć lakier. Wystarczy zawinąć paznokcie folią aluminiową z nasączonymi płatkami kosmetycznymi na 3 minuty a lakier odejdzie w całości.

Ekspresowy lakier OluschaKiss w kolorze First Kiss pięknie prezentuje się na paznokciach. Jasny odcień różu to klasyka gatunku. Lakier w tym subtelnym, dziewczęcym kolorze pasuje zarówno na popołudniowe spotkanie z przyjaciółmi, randkę z ukochanym ale także na ważne biznesowe spotkanie. Lakier w kolorze First Kiss zdecydowanie podkreśli każdą stylizację i powinien znaleźć się w kosmetyczce każdej z nas.

W kolejnych postach znajdziecie recenzję lakierów w kolorach: Soulmate oraz Golden Pig.

Lakiery w cenie 28 zł znajdziecie na stronie producenta:


Co sądzicie o ekspresowych lakierach hybrydowych? Zainteresował Was ten innowacyjny produkt?  Pozdrawiam,
Paulina
 

7 komentarzy:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...